Artilērijas iela 40, Rīga, LV-1009, Latvija.
        Talr. +371 67297811
        Fakss +371 67813121

info@komteh.lv
Zemes blīvuma mērītājs
 

 

Light Weight Deflectometer HMP LFG ļauj bez sarežģījumiem ātri noteikt augsnes nestspēju un blīvēšanas kvalitāti, nekoherentās apakšbāzes un bruģa uzlabojumus. Dinamiskās plāksnes slodzes testeris ir aprakstīts Soil un Rock Inching Code in Road Construction. Šis princips tika izstrādāts jau 1982. gadā uzņēmumā, kas darbojās pirms HMP GmbH, un kopš laika tas ir nepārtraukti optimizēts.

 

HMP LFG - Light Drop Weight Tester (ASTM E2835-11, E2583-07) Šādā veidā testēt neapbūvētus augsnes slāņus var veikt ļoti ātri un nepieprasot transportlīdzekli, tas nozīmē, ka tas ir piemērots arī vietām, kurām ir grūti piekļūt. Mašīnu izmanto daudzās jomās - ceļu būvē, dzelzceļa inženierzinātnēs un zemes darbos, kvalitātes aizsardzībā kanālu būvniecībā un komunālajās tranšejās, arī brauktuvju un pamatu izgāztuvju pārbaudē.

 

Vieglās apstrādes un nekavējoties pieejamo mērījumu rezultātu dēļ Light Weight Deflectometer HMP LFG ir īpaši piemērots paškontrolei.

 

HMP LFG ir pārliecinošs ar savu īpaši pārdomātu konstrukciju un ergonomisko dizainu. To var viegli pārvadāt un ekspluatēt tikai viens cilvēks. Transportēšanas bloķēšana uz piliensvara nodrošina drošību.

 

Slodzes plāksne ir aprīkota ar praktiskiem rokturiem, un burbuļu līmenis palīdz precīzi izlīdzināt slodzes mehānismu. Neraugoties uz šo precizitāti, Light Weight Deflectometer (LWD) ir ļoti izturīgs un ilgmūžīgs: tas tiek izgatavots, izmantojot tikai vislabākos materiālus. Protams, mērierīce ir izturīga pret šļakatām un to var izmantot visos laika apstākļos.

Mērīšana nav sarežģīta, un to var veikt tikai divās minūtēs.

 

Novietojiet mašīnu un savienojiet to ar mērierīci. Ieslēdziet mašīnu, un mērījumu process sākas pēc tam, kad zeme ir iepriekš sablīvēta. Šajā procesā tiek veiktas trīs secīgas kompresijas. HMP LFG izvēlne ir labi strukturēta, tāpēc to var izmantot intuitīvi. Pēc katras saspiešanas displejā tiek parādīts novietojums milimetros. Pēc tam, kad mērījumu sērija ir pabeigta, parāda nosegšanas vidējo vērtību, dinamiskās deformācijas moduli un ceļa un ātruma attiecību. Lai vienkāršotu analīzi, datu kopu automātiski aizpilda atbilstošais datums, laiks un tekošais skaitlis. Ir izvēle no desmit valodām.

 

Gaismas Deflectometer HMP LFG printeris, izdruka ar mērījumu līkumuMērījuma vērtības var izdrukāt un analizēt pat būvlaukumā. Izdrukā ir šādi dati: pašreizējais datums un laiks, norēķini, norēķinu kursi, to vidējā vērtība, dinamiskās deformācijas modulis Evd, ceļa un ātruma attiecība un norēķinu līkne.

 

Mērījumu sēriju var viegli pārsūtīt uz personālo datoru, tādējādi ļaujot izveidot detalizētus protokolus par atsevišķiem mērījumu punktiem. HMP īpaši izstrādāta programmatūra ļauj saglabāt datus datu bāzē ar praktiskām meklēšanas un rediģēšanas iespējām.

JAUNA - HMPtransfer App un HMPreport programmatūra

 

Hmptransfer APP - vienkārša Light Weight Deflectometer HMP LFG datu pārsūtīšana uz viedtālruni, planšeti vai mērīto datu PCExport, izmantojot USB, Bluetooth (HMPtransfer App), tieši uz Cloud vai uz savu datoru arhivēšanai un turpmākai apstrādei. Protokolus jau var sagatavot birojā, kamēr vēl atrodaties būvlaukumā.

 

Izmantojiet tīmekļa novērtēšanas programmatūras HMPreport, lai izveidotu profesionālus protokolus katram mērpunktam, ieskaitot logotipu un kontaktinformāciju, kur un kad vien vēlaties. Strādājiet ar datiem no mākoņa vai datora. Programmatūra ļauj arī saglabāt datus datu bāzē ar ērtām meklēšanas un rediģēšanas opcijām.

 

Light Weight Deflectometer HMP LFG Magdeburger Prüfgerätebau GmbH ražošana ir atzīts kalibrēšanas institūts, ko apstiprinājis Federal Highway Research Institute, garantējot saviem klientiem pastāvīgi augstu mērījumu precizitāti.

 

Uzticieties mūsu inženieru gadu desmitu pieredzei, izstrādājot, ražojot un optimizējot vieglo pilienu svaru testētāju HMP LFG.

 

.

Augsta precizitāte, vislabākā kvalitāte un perfekts serviss - tas ir Magdeburger Prüfgerätebau GmbH - HMP.