Artilērijas iela 40, Rīga, LV-1009, Latvija.
        Talr. +371 67297811
        Fakss +371 67813121

info@komteh.lv
Serviss

       

          SIA "Komunāltehnika" piedāvā "Atlas Copco" hidraulisko iekārtu, "Atlas Copco", "SWEPAC", "WEBER MT" vibroplašu, asfalta-betona zāģu, "ROBIN-SUBARU", "Honda", Hatz" dzinēju, sūkņu un ģeneratoru, "HONDA" dzinēju, "GEHL" iekrāvēju, "IHIMER" mini-ekskavatoru un uzkares iekārtu, "GESAN" ģeneratoru u.c. remontu un apkalpošanu, kā arī rezerves daļas.
      Iegādājoties mūsu ceļu-būvtehniku un rezerves daļas Jūs izmantojat mūsu sešpadsmit gadu laikā uzkrātās zināšanas un pieredzi celtniecības tehnikas remontdarbos un apkalpošanā, un spēcīgi nodrošināto materiāli-tehnisko bāzi, kas radīta, lai apkalpotu mazo celtniecības tehniku - ģeneratorus, kompresorus, hidrauliskos instrumentus, sūkņus, frontālos iekrāvējus un mini-ekskavatorus.
      Mūsu augstas klases speciālisti darbnīcā atjauno ne tikai minēto firmu tehniku, bet arī citu firmu.
      Mūsu rezerves daļu nodaļā izveidoti kontakti ar izgatavotājrūpnīcām jebkuru jaunu detaļu ātrākai piegādei
par optimālu cenu!
       Mūsu speciālisti atrisinās jautājumus, kas saistīti ar defektiem, rezerves daļām un Jūsu tehnikas darba kārtības nodrošināšanu. Esam vienmēr priecīgi Jums palīdzēt ar padomu un konsultāciju tehnikas ekspluatācijas jautājumos. Nepieciešamības gadījumā varam arī evakuēt Jūsu tehniku ar fiskaru vai evakuatoru.